Aftonväskor

Aftonväskor
Aftonväskor
Aftonväskor
Aftonväskor
Aftonväskor
Aftonväskor
Aftonväskor
Aftonväskor
Aftonväskor
Aftonväskor
Aftonväskor
Aftonväskor

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANDVÄSKOR, 3 st, samt BÖRS, ca 1930-tal, pärlbroderade, handtag i bakelit och celluloid, börsen broderad i korsstygn och med bygel i sterlingsilver, ca 10-30x8-25 cm

Mindre slitage, saknar ställvis delar

740783

2020-02-23