Aftonväskor
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANDVÄSKOR, 3 st, samt BÖRS, ca 1930-tal, pärlbroderade, handtag i bakelit och celluloid, börsen broderad i korsstygn och med bygel i sterlingsilver, ca 10-30x8-25 cm
Mindre slitage, saknar ställvis delar
740783
2020-02-23