Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, med KONSOLBORD, 1900-talets början, Louis XVI-stil, bronserade, skuren dekor, marmorerad skiva, spegelns mått ca 151x50, bordets mått höjd 85, 55x30 cm

Smärre ytskador och avslag, foliering m skador

740787

2020-02-23