Leif Ahnlund oljemålning

Leif Ahnlund oljemålning
Leif Ahnlund oljemålning
Leif Ahnlund oljemålning
Leif Ahnlund oljemålning
Leif Ahnlund oljemålning
Leif Ahnlund oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEIF AHNLUND (född 1949): "Blöjbyte", monogramsignerad och daterad LA97 olja på duk, ca 54x57 cm

740790

2020-02-23