Klubbat för:
1 800 SEK
1 500 SEK
STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Kustbild - sommar, signerad och daterad Zoladz 1995, numrerad 12/290, färglitografi, ca 36x54 cm
740815
2020-02-23