Stanislaw Zoladz färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Kustbild - sommar, signerad och daterad Zoladz 1995, numrerad 12/290, färglitografi, ca 36x54 cm

740815

2020-02-23