ROSALIE väggskulpturer Flossi
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ROSALIE / GUDRUN MÜLLER (Tyskland, 1953-2017): "Flossi", väggskulpturer, 5 st, klättrande figurer, lackerad hårdplast, samtliga signerade, numrerade och daterade, varierande mått ca 42x30 cm
Bruksslitage
740819
2020-03-01