ROSALIE väggskulpturer Flossi

ROSALIE väggskulpturer Flossi
ROSALIE väggskulpturer Flossi
ROSALIE väggskulpturer Flossi
ROSALIE väggskulpturer Flossi
ROSALIE väggskulpturer Flossi
ROSALIE väggskulpturer Flossi
ROSALIE väggskulpturer Flossi
ROSALIE väggskulpturer Flossi
ROSALIE väggskulpturer Flossi
ROSALIE väggskulpturer Flossi
ROSALIE väggskulpturer Flossi
ROSALIE väggskulpturer Flossi

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROSALIE / GUDRUN MÜLLER (Tyskland, 1953-2017): "Flossi", väggskulpturer, 5 st, klättrande figurer, lackerad hårdplast, samtliga signerade, numrerade och daterade, varierande mått ca 42x30 cm

Bruksslitage

740819

2020-03-01