David Rosén Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAVID ROSÈN, toalettbord, Futura-serien, Nordiska Kompaniet, fanerat med mahogny, kantlister samt ben av bok, mässingsbeslag, byrå med fyra lådor, skåpsdel med bakomliggande hyllplan, löst liggande mellanskiva, märkt med plakett, bredd 60 + 60 + 60 cm, djup 40 cm, höjd 74 cm.

Tredelad spegel medföljer.

Bruksslitage, fläckar, märken, repor, ett draghantag saknas.

740836

2020-03-02