Ulf Greder litografi
2020-02-23
740854
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF GREDER (född 1949): "Antikhandlaren", signerad Greder, 188/360, färglitografi, bildmått ca 50x60 cm