Vicke Lindstrand
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VICKE LINDSTRAND,24 dlr, vinkylare, flaska, bålskål, 9 punchmuggar med 12 fat, Orrefors, signerade, största H ca 27 cm
Skador: Vinkylare med gravyr, nagg på bålskål samt 4 muggar och samtliga små fat
740858
2020-02-24