Vicke Lindstrand

Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VICKE LINDSTRAND,24 dlr, vinkylare, flaska, bålskål, 9 punchmuggar med 12 fat, Orrefors, signerade, största H ca 27 cm

Skador: Vinkylare med gravyr, nagg på bålskål samt 4 muggar och samtliga små fat

740858

2020-02-24