Uppsats flintgods

Uppsats flintgods
Uppsats flintgods
Uppsats flintgods
Uppsats flintgods
Uppsats flintgods
Uppsats flintgods
Uppsats flintgods
Uppsats flintgods
Uppsats flintgods
Uppsats flintgods

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UPPSATS, 3 dlr, flintgods, 1900-talets slut, dekor av polykroma figurscener, delvis förgyllda, bestående av lockpokal, 2 vaser, höjd ca 42-66 cm

Lagning, nagg

740874

2020-02-23