Per Tellander kolteckning

Per Tellander kolteckning
Per Tellander kolteckning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PET TELLANDER, landskap, kolteckning, signerad och daterad 1915, dagmått 34 x 51 cm.

Fläckar, ej examinerad ur ram.

740880

2020-03-01