Erling Ärlingsson oljemålning

Erling Ärlingsson oljemålning
Erling Ärlingsson oljemålning
Erling Ärlingsson oljemålning
Erling Ärlingsson oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Landskap, olja på duk, signerad, 51 x 55 cm.

740881

2020-03-01