Champagnekupor art deco

Champagnekupor art deco
Champagnekupor art deco
Champagnekupor art deco
Champagnekupor art deco
Champagnekupor art deco
Champagnekupor art deco

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

COUPEGLAS, 6 st, ca 1930-tal, art deco, cuppa med graverad dekor i form av stjärnor, samt etsad kant vid mynningen, höjd ca 9 cm

Ett glas med mindre nagg vid mynningen

740901

2020-02-23