Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LEVIN, gitarrluta, lock i gran, sarg och botten i flammig lönn, etikettmärkt Herman Carlsson Levin, numrerad 35560, L ca 95 cm
Skador: Repor och märken, någon mindre spricka
740909
2020-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här