Levin gitarrluta

Levin gitarrluta
Levin gitarrluta
Levin gitarrluta
Levin gitarrluta
Levin gitarrluta
Levin gitarrluta
Levin gitarrluta
Levin gitarrluta
Levin gitarrluta
Levin gitarrluta

Klubbat för:

950 SEK

1 000 SEK

LEVIN, gitarrluta, lock i gran, sarg och botten i flammig lönn, etikettmärkt Herman Carlsson Levin, numrerad 35560, L ca 95 cm

Skador: Repor och märken, någon mindre spricka

740909

2020-02-25