Evert Lindfors olja på duk

Evert Lindfors olja på duk
Evert Lindfors olja på duk
Evert Lindfors olja på duk
Evert Lindfors olja på duk
Evert Lindfors olja på duk
Evert Lindfors olja på duk

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVERT LINDFORS (1927-2016): lanskapsmotiv, signerad Lindfors, olja på duk, ca 46x39 cm

740911

2020-03-01