HAJ taklampa / lysrör

HAJ taklampa / lysrör
HAJ taklampa / lysrör
HAJ taklampa / lysrör
HAJ taklampa / lysrör
HAJ taklampa / lysrör
HAJ taklampa / lysrör
HAJ taklampa / lysrör
HAJ taklampa / lysrör
HAJ taklampa / lysrör
HAJ taklampa / lysrör

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa / lysrör, Markaryd, vitlackerad, två lysrör, längd ca 182, bredd ca 18, höjd ca 10 cm

Smärre slitage, smärre repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

740916

2020-02-29