Spegel barockstil
Klubbat för:
3 200 SEK
3 000 SEK
SPEGEL, 1900-talets början, barockstil, rikligt skuren och genombruten dekor i form av akantusrullverk, trapetsoid form, fasettslipat glas, ca 142x67-88 cm
Enstaka skada/lagning, färgbortfall, ommålad, glasets foliering med repor
740919
2020-02-23