Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FERDINAND BOBERG (1860-1946): Kungliga Slottet med ångbåt framför, signerad Ferdinand Boberg, signerad Boberg i plåten, etsning, ca 47x35,5 cm
Smärre syraangripen, ej examinerad ur ram
740926
2020-02-29
Gör en kostnadsfri värdering här