Johannes Andersen soffa Capri

Johannes Andersen soffa Capri
Johannes Andersen soffa Capri
Johannes Andersen soffa Capri
Johannes Andersen soffa Capri
Johannes Andersen soffa Capri
Johannes Andersen soffa Capri
Johannes Andersen soffa Capri
Johannes Andersen soffa Capri
Johannes Andersen soffa Capri
Johannes Andersen soffa Capri

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, "Capri", soffa, Trensum 1960-tal, originalklädsel, kromad benställning, höjd 73, längd 230 cm

Ingår i temaauktionen "Möbeldesign"

Slitage, fläckar, uttorkad stoppning

740928

2020-02-29