Johannes Andersen soffa Capri
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JOHANNES ANDERSEN, "Capri", soffa, Trensum 1960-tal, originalklädsel, kromad benställning, höjd 73, längd 230 cm
Ingår i temaauktionen "Möbeldesign"
Slitage, fläckar, uttorkad stoppning
740928
2020-02-29