Mathias Taube oljemålning

Mathias Taube oljemålning
Mathias Taube oljemålning
Mathias Taube oljemålning
Mathias Taube oljemålning
Mathias Taube oljemålning
Mathias Taube oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATHIAS TAUBE (1876-1942), aftonlandskap, signerad M T, olja på pannå, ca 34x25 cm

Dedikation á tergo, ställvis färgbortall

740939

2020-02-29