Johannes Andersen soffbord Capri

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, "Capri", soffbord, Trensum 1960-tal, teak, underrede i stål, höjd ca 48, 168x72 cm

Ingår i temaauktionen "Möbeldesign"

Slitage, blekt

740958

2020-02-29