David Rosén Futura-serien

David Rosén Futura-serien
David Rosén Futura-serien
David Rosén Futura-serien
David Rosén Futura-serien
David Rosén Futura-serien
David Rosén Futura-serien
David Rosén Futura-serien
David Rosén Futura-serien

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAVID ROSÉN, skåp, Futura-serien, Nordiska Kompaniet, fanerat med mahogny, kantlister samt ben av bok, två dörrar med bakomliggande utdragbara hyllplan/lådor, märkt med plakett, bredd 90 cm, djup 44 cm, höjd 108 cm.

Bruksslitage, fläckar, märken. En skåpsdörr med skada vid gångjärn.

740975

2020-03-02