Slagbord ek

Slagbord ek
Slagbord ek
Slagbord ek
Slagbord ek
Slagbord ek
Slagbord ek
Slagbord ek
Slagbord ek

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, ek, underrede med svarvade delar, höjd ca 48, 58x32, total längd 78 cm

Smärre ytskador

740979

2020-02-26