Butler´s Tray

Butler´s Tray
Butler´s Tray
Butler´s Tray
Butler´s Tray
Butler´s Tray
Butler´s Tray

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1900-talets andra hälft, ek, sk Butler´s Tray, höjd ca 50, 87x64 cm

Brukslitage

740981

2020-02-26