Erica Cabbe

Erica Cabbe
Erica Cabbe
Erica Cabbe
Erica Cabbe
Erica Cabbe
Erica Cabbe

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ERICA CABBE (1918-2004): Blommor i vas, signerad Cabbe, olja på pannå, ca 30x23 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars

740984

2020-03-08