Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ERICA CABBE (1918-2004): Blommor i vas, signerad Cabbe, olja på pannå, ca 30x23 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars
740984
2020-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här