Rökbord Art Deco

Rökbord  Art Deco
Rökbord  Art Deco
Rökbord  Art Deco
Rökbord  Art Deco
Rökbord  Art Deco
Rökbord  Art Deco
Rökbord  Art Deco
Rökbord  Art Deco

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKBORD, Art Deco, 1930/40-tal, almrotsfanér samt svärtade detaljer, pelarfot med dörr, höjd ca 53 cm, ca 60x60 cm

Åldersrelaterat bruksslitage så som märken och mindre repor

740999

2020-02-26