Plakett keramik

Plakett keramik
Plakett keramik
Plakett keramik
Plakett keramik

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PLAKETT, keramik, troligen Japan, 1900-tal, dekor av flodlandskap i emaljfärger och sepia, ca 28x33 cm

Lagningar

741007

2020-02-26