Curt Asker akvareller

Curt Asker akvareller
Curt Asker akvareller
Curt Asker akvareller
Curt Asker akvareller
Curt Asker akvareller
Curt Asker akvareller
Curt Asker akvareller
Curt Asker akvareller

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CURT ASKER (1930-2015): (2) Kompositioner, signerade och daterad 57 resp 60, akvarell, ca 20x29 cm

741037

2020-02-26