Soffa läder förgylld
Klubbat för:
6 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SOFFA, samtida, tresitsig modell, klädd i förgyllt läder, Chesterfield-modell, djuphäftade knappar, lösa sittplymåer, längd ca 197, djup ca 80 cm
Kuntoraportti
Smärre bruksslitage
741051
Päivämäärä:
2020-03-01