Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LENA CRONQVIST (född 1938): Komposition, signerad Lena Cronqvist, 99/100, etsning, bildmått ca 23,5x17,5 cm
Proveniens: Galleri Lars Bohman, 2009
741060
2020-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här