Fåtöljer skinn 1980-tal

Fåtöljer skinn 1980-tal
Fåtöljer skinn 1980-tal
Fåtöljer skinn 1980-tal
Fåtöljer skinn 1980-tal
Fåtöljer skinn 1980-tal
Fåtöljer skinn 1980-tal
Fåtöljer skinn 1980-tal
Fåtöljer skinn 1980-tal
Fåtöljer skinn 1980-tal
Fåtöljer skinn 1980-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, benställning i krom, 1980-tal, svängd rygg, vit skinnklädsel, sitthöjd ca 48 cm

Slitage, nött klädsel

741062

2020-02-26