Ett par fåtöljer ´Cuba´

Ett par fåtöljer ´Cuba´
Ett par fåtöljer ´Cuba´
Ett par fåtöljer ´Cuba´
Ett par fåtöljer ´Cuba´
Ett par fåtöljer ´Cuba´
Ett par fåtöljer ´Cuba´
Ett par fåtöljer ´Cuba´
Ett par fåtöljer ´Cuba´
Ett par fåtöljer ´Cuba´
Ett par fåtöljer ´Cuba´

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, ett par, modell ´Cuba´ för ILVA, kromat stål samt sits i läder, sitthöjd ca 38 cm i framkant, B ca 67 cm

Skador: Tryckrepor på sitsar

741066

2020-02-26