Karmstolar Rud Thygesen & Johnny Sörensen
Valmis
2020-02-26
741069
| Korkein tarjous | 14 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
RUD THYGESEN & JOHNNY SØRENSEN, 6 st karmstolar, ur serien Dark Horse, formgivna 1988, kromat stål, sits i svart konstläder, sitthöjd ca 44 cm
Skador: Bruksslitage