Karmstolar Rud Thygesen & Johnny Sörensen

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUD THYGESEN & JOHNNY SØRENSEN, 6 st karmstolar, ur serien Dark Horse, formgivna 1988, kromat stål, sits i svart konstläder, sitthöjd ca 44 cm

Skador: Bruksslitage

741069

2020-02-26