Roland Svensson
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Motiv från Shetlandsöarna", signerad roland S, akvarell, bildyta ca cm 68x87 cm
UTSTÄLLD: Prins Eugens Waldemarsudde, "Roland Svensson - Skärgård, öar och hav", 2010-09-16 - 2011-01-08
741072
2020-02-24