Axel Fridell torrnålsgravyr

Axel Fridell torrnålsgravyr
Axel Fridell torrnålsgravyr
Axel Fridell torrnålsgravyr
Axel Fridell torrnålsgravyr

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AXEL FRIDELL (1894-1935): "Bergsund", monogramsignerad och daterad 1933 i trycket, signerad, torrnålsgravyr, ca 31x21 cm

741082

2020-02-26