Charlotte Rhead vas

Charlotte Rhead vas
Charlotte Rhead vas
Charlotte Rhead vas
Charlotte Rhead vas
Charlotte Rhead vas
Charlotte Rhead vas
Charlotte Rhead vas
Charlotte Rhead vas
Charlotte Rhead vas
Charlotte Rhead vas

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHARLOTTE RHEAD, "Dragon vase" Crown Ducal, signerad Rhead samt numrerad 149, glaserat stengods, höjd ca 18 cm

Smärre slitage

741097

2020-03-01