Tapio Wirkkala vas

Tapio Wirkkala vas
Tapio Wirkkala vas
Tapio Wirkkala vas
Tapio Wirkkala vas
Tapio Wirkkala vas
Tapio Wirkkala vas
Tapio Wirkkala vas
Tapio Wirkkala vas
Tapio Wirkkala vas
Tapio Wirkkala vas

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TAPIO WIRKKALA, Itttala, Vas "Kantarelli", signerad, höjd ca 13 cm

Smärre slitage

741119

2020-03-01