Mona-Lisa Lind

Mona-Lisa Lind
Mona-Lisa Lind

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONA-LISA LIND(född 1947) komposition, signerad, färglitografi, mått ca 23x30 cm

Ingår i temaauktione Kvinniliga Konstnärer

Ej examinerad ur ram

741122

2020-03-08