Bror Boije fåtölj

Bror Boije fåtölj
Bror Boije fåtölj
Bror Boije fåtölj
Bror Boije fåtölj
Bror Boije fåtölj
Bror Boije fåtölj
Bror Boije fåtölj
Bror Boije fåtölj
Bror Boije fåtölj
Bror Boije fåtölj

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BROR BOIJE, "Junker", fåtöljer, 1 par, bok, DUX, 1970-tal, canvas, armstöd i brunt skinn samt stoppad dyna med textil klädsel, sitthöjd ca 35 cm

Fläckar, slitage, hål

741123

2020-02-26