Anders Pehrson Stekpannan

Anders Pehrson Stekpannan
Anders Pehrson Stekpannan
Anders Pehrson Stekpannan
Anders Pehrson Stekpannan
Anders Pehrson Stekpannan
Anders Pehrson Stekpannan
Anders Pehrson Stekpannan
Anders Pehrson Stekpannan

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS PEHRSON, "Stekpannan", golvarmaturer, 1 par, mässing, Ateljé Lyktan, 1960/70-tal, höjd ca 103 cm

Slitage

741125

2020-02-26