Golvarmaturer mässing

Golvarmaturer mässing
Golvarmaturer mässing
Golvarmaturer mässing
Golvarmaturer mässing
Golvarmaturer mässing
Golvarmaturer mässing

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVARMATURER, 2 st., mässing, 1950-tal, svart och röttmålat trä, höjd ca 125 cm

Slitage

741126

2020-02-26