BENEDICTA ASCHAN
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BENEDICTA ASCHAN (1932-2011): "Transparente Blanche", olja på duk, signerad B Aschan, mått ca 54x45 cm
Medföljer folder om konstnären
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars
741131
2020-03-08