Herbert Gentry färglitografi

Herbert Gentry färglitografi
Herbert Gentry färglitografi
Herbert Gentry färglitografi
Herbert Gentry färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERBERT GENTRY (1919-2003): Figurkomposition, signerad Herbert Gentry, 2/125, färglitografi, bildmått ca 70x50 cm

741133

2020-02-26