Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ/SKÄNK, tidigt 1900-tal, jugend, beslag i mässing, senare bemålad, 2 lådor vid sarg, höjd ca 83 cm, bredd 89 cm och djup 52 cm

Bruksslitage, senare bemålning

741140

2020-02-29