Fåtöljer 1-par

Fåtöljer 1-par
Fåtöljer 1-par
Fåtöljer 1-par
Fåtöljer 1-par
Fåtöljer 1-par
Fåtöljer 1-par
Fåtöljer 1-par
Fåtöljer 1-par

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJER, 1-par, 1940-tal, karmar i bonad björk, stoppad klädsel, resårbotten, sitthöjd ca 45 cm

Slitage kring karmar, textil med slitage

741142

2020-02-29