Skänk teak
2020-02-29
741144
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÄNK, 1960-tal, teak, front med luckor. utdragsskiva, höjd ca 105, 152 x 45 cm
Bruksslitage