Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SKÄNK, 1960-tal, teak, front med luckor. utdragsskiva, höjd ca 105, 152 x 45 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
741144
2020-02-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner