André Marfaing litografi

André Marfaing litografi
André Marfaing litografi

Klubbat för:

4 400 SEK

4 000 SEK

ANDRÉ MARFAING (Frankrike, 1925-1987): Komposition, signerad Marfaing, signerad samt numrerad 69/100, litografi, ca 72x55 cm

741175

2020-03-01