Klubbat för:
4 400 SEK
4 000 SEK
ANDRÉ MARFAING (Frankrike, 1925-1987): Komposition, signerad Marfaing, signerad samt numrerad 69/100, litografi, ca 72x55 cm
741175
2020-03-01